Вам зателефонувати?

Введіть ім'я та номер телефону, на який нам необхідно зателефонувати:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Чекайте на дзвінок

Повідомлення про необхідність зателефонувати Вам успішно відправлено в нашу компанію.

Ми це зробимо найближчим часом.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Викликати замірника?

Введіть ім'я, свій номер телефону і адресу, за якою повинен прибути замірник компанії:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Повідомлення відправлено

Повідомлення про необхідність замірів за вказаною Вами адресою успішно відправлено в нашу компанію.

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом для уточнення зручного проміжку часу для замірів.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Жалюзі

Жалюзі

Жалюзі

Красивий і комфортний будинок неможливо собі уявити без елегантно задрапірованих вікон. Жалюзі - зручний і практичний метод декорування вікон. Жалюзі можуть успішно бути використані як в офісі, так і вдома, і служити гідною заміною звичних для всіх штор або гардин.

Жалюзі будуть однаково добре виглядати у вітальні, дитячій, їдальні, і, безумовно, у кабінеті. Ми можемо запропонувати вам на вибір більше 30 видів тканини для виготовлення жалюзі. Найширший вибір текстур і кольору матеріалу ламелей, антистатичні і пиловідштовхуючі властивості, тривалий термін служби, прийнятна ціна - всі ці переваги дозволяють з упевненістю рекомендувати жалюзі нашим клієнтам.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі - комфортний і практичний спосіб захисту вашого будинку від яскравого сонячного світла або від нескромних очей сусідів. Жалюзі - перевірений часом спосіб захисту від зовнішніх впливів. Ми пропонуємо алюмінієві горизонтальні жалюзі в різних кольорах. Ширина алюмінієвого елемента - ламелі - в нашій продукції дорівнює 25 мм і 16 мм.

Горизонтальні жалюзі Standart - це найпопулярніший спосіб сховатися від сонця і сторонніх поглядів. Вони відрізняються своєю простотою, легкістю установки, виміру, використання та догляду.

Горизонтальні жалюзі Стандарт (Алюмінієві горизонтальні жалюзі)

Горизонтальні жалюзі

Жалюзі Standart виконуються шириною 25 і 16 мм. Для управління використовується тростинка, яка регулює кут нахилу ламелей; а також шнурок, яким можна опускати і піднімати жалюзі. Завдяки такому роздільному управлінню можна відсікти зовнішній світло до 98%, або налаштувати комфортне положення, коли в кімнаті буде світло, але не буде прямого сонця. Польські комплектуючі забезпечать термін служби жалюзі від 5 років і більше

 

Фото горизонтальних жалюзі

Жалюзі стандарт білі

Кольорова гама

Мінімальна розрахункова вартість горизонтальних жалюзі 0.8 м2

Кольорова гама 1

Кольорова гама 2

Жалюзі Venus на м/п вікна

Жалюзі Венус (Venus) є видом сонцезахисних систем середнього і преміум сегменту. Кожен виріб кріпиться виключно на кожну окрему стулку, приєднуючись безпосередньо до склопакету і розташовується між штапікамі. Можуть використовуватися ламелі шириною 25 і 16 мм - на ваш смак і бажання.

Жалюзі Venus

Переваги Венус

Їх багато. Наведемо лише основні з них:
  • Жалюзі не порушують герметичність металопластикової рами
  • Вироби закріплюються на штапики склопакета. Тому у вас не буде небажаної вологи всередині профілю.
  • Карниз може бути білого, коричневого кольору або з фактурою "під дерево".

Кольори карниза Venus

Варіанти кольору карнизів для Venus: коричневий, з фактурою "під дерево", білий.

Ми можемо виконати карниз білого або коричневого кольору за однаковою ціною. З фактурою під дерево за додаткову плату.

Карниз Venus 1

Карниз Venus 2

Карниз Venus 3

Управління одним ланцюжком і більше нічого! Управління лише ланцюжком. Підйом і поворот ламелей здійснюється одним ланцюжком. Тепер немає необхідності по черзі смикати шнурок і палочку - все це виконується лише одним ланцюжком.

У комплекті завжди є струна.

Струна в жалюзі Venus

Струна в жалюзі Venus

Ви відразу заощаджуєте 10% від вартості жалюзі. Наші жалюзі Венус завжди виконуються на похилій фіксації, або як її ще називають, струні. При відкриванні стулки на провітрювання ваші жалюзі не будуть провисати перепендикулярно землі, а будуть завжди знаходитися паралельно стулці.

Жалюзі на перший погляд здаються дуже простим елементом декорування, однак при розумному підборі колірної гами вони надають житлу неповторний затишок і комфорт. Жалюзі легко поєднуються з будь-якими шторами або фіранками з тюлю. Алюміній, з якого виготовлені сучасні жалюзі, екологічно чистий, без проблем миється, не поглинає запахи і не електризується.

Монтаж алюмінієвих горизонтальних жалюзі краще довірити фахівцям: навіть невеликий перекіс стіни або неточність вимірів, зроблених самостійно, може стати перешкодою при установці жалюзі та зіпсує враження від чудового продукту. Ми раді вам запропонувати послуги високопрофесійних фахівців, які, безперечно впоравшись зі своїм завданням установки жалюзі, допоможуть вам зробити ваш будинок ще більш затишним і комфортним.

Вертикальні жалюзі

Сьогодні ці жалюзі використовуються багатьма дизайнерами для створення затишного інтер'єру квартири або будинку. Вже немає того поділу, який був раніше, що вертикальні жалюзі - це прерогатива виключно офісного приміщення. Єдине, для квартири ми рекомендуємо використовувати ламелі шириною 89 мм, а в офіс 127 мм.

Але вертикальні жалюзі ми пропонуємо використовувати не тільки для прикриття вікон від сонця. Напевно, ви навіть не могли подумати, що вони відмінно підходять для закриття різних прорізів, зонування простору в приміщеннях, поділу офісного "open space" приміщення, закриття комор, закриття дверних прорізів і навіть для закриття сантехнічних труб.

Вертикальні жалюзі

Тканини мають антистатичності просочення.

Наші тканини спеціально оброблені антистатичним просоченням, яка дозволяє пилу не притягатися на ламелі жалюзі, залишаючись при цьому більш чистими.

Жалюзі виконуються на алюмінієвому карнизі

Це означає, що на довгому карнизу не буде заїдання, буде тривала прекрасна робота карниза, а жалюзі буде легко відкривати і закривати. Ми залишаємо за собою право виконувати найбільш бюджетні варіанти жалюзі на пластиковому карнизі довжиною до 2,5 м.

Жалюзі на великі вікна

Легке і точне управління

На кожному карнизі, який йде в комплекті з жалюзі, встановлені 2 варіанти управління: зрушення ламелей в сторону і регулювання кута повороту ламелей. Ви можете "дозувати" подачу кількості світла в необхідній кількості в будь-який час.

Ланцюжок з густим розташуванням кульок

Для регулювання кута повороту ламелей в карнизах використовується ланцюжок. Він буває 2х видів: дешевший і дорожчий. Як зрозуміти, яка встановлена у вас - кількість кульок на ній. Якщо кульки густо розташовані - це дорогий ланцюжок, а якщо рідко (через одну кульку) - це дешевий. Ми використовуємо дорогі ланцюжки. У випадках використання пластикових карнизів, ми залишаємо за собою право використовувати більш дешеві ланцюжки.

 

Ланцюжок з густим розташуванням кульокЛанцюжок з негустим розташуванням кульок

Можете встановити жалюзі на стінку, на стелю, на відкіс. Наші жалюзі ви можете встановити на будь-яку стелю, на стінку (для цього необхідно окремо докупити настінні кронштейни), в отвір вікна на відкіс.

Установка вертикальних жалюзі в отвір або на стелю

Установка вертикальних жалюзі на отворі (зліва) або в отворі / на стелі (праворуч).

Установка вертикальних жалюзі 1

Установка вертикальних жалюзі 2

Тканини однієї серії різних кольорів йдуть по одній ціні. Найбільший асортимент тканин. Більше 45 варіантів

Жалюзі у интерьєрі

Тканинні ролети (рулонні штори).

Тканинні ролети (рулонні штори)

Тканинні ролети на сьогоднішній день -це практичне, недороге рішення для прикрашання вікон і регулювання надходження світла в кімнату. Тканинні ролети для вікон мають ряд переваг. Серед них можна відзначити наступні: ролети не піддаються зміні форми і не мнуться, вони елегантно виглядають і забезпечують прекрасний зовнішній вигляд вікон; ролл-штори (друга назва тканинних ролет) через спеціальної просочення не вигоряють і довгі роки зберігають свій первозданний вигляд; ролети виробляються з тканин з додатковими антистатичними, бактерицидними і пиловідштовхуючими просоченнями; матеріал для тканинних ролет представлений у широкому асортименті тканин різного малюнка, дизайну, щільності і фактури; тканинні ролети можна встановити на похилі вікна і мансарди, металопластикові вікна в офісах; декорування прорізів житлових і виробничих приміщень стало вельми простим дизайнерським завданням внаслідок застосування тканинних ролет; зручним є використання ролет в якості екранів для проектора; тканинні ролети створюють перешкоди для проходження сонячної енергії через вікно і таким чином захищають меблі від нагрівання і вигорання; конкретні види тканинних ролет ( «день-ніч») дають можливість управляти кількістю необхідного світла, яке надходить у кімнату; крім цього, рулонні штори забезпечать захист від сторонніх поглядів з вулиці.

Тканинні ролети для пластикового вікна

З таким набором відмінних експлуатаційних характеристик ціни на тканинні ролети, здається, не повинні бути низькими. Але, на щастя, на сьогодні рулонні штори доступні практично всім. Тканинні ролети діляться на два великих підвиду. Відкритий тип тканинних ролет є досить простою конструкцією без захисної касети на валу. У зв'язку з тим, що в таких ролл-шторах використовується мінімум деталей, вартість їх невисока. Закритий тип тканинних ролет (так звана касетна, або коробова система) є в конструкції з закритим валом, на який акуратним рулоном збираються штори. На даний момент це найбільш поширений тип ролет. В даному випадку частіше застосовуються автоматичні механізми підйому. Як результат, ціни на тканинні ролети закритого типу незначно перевищують вартість ролл-штор відкритої конструкції. Існує близько шести видів механізмів підйому-опускання тканинних ролет, або рулонних штор. Популярні в наш час практично всі типи: автоматичні тканинні ролети, які забезпечені програмними блоками, ролл-штори пружинного типу, касетні тканинні ролети і рулонні штори з міні-касетою, ролл-штори рамкового типу, а також популярні в офісах недорогі тканинні ролети з пружинним механізмом і звичайні тканинні ролети, які мають пристрій з ланцюжком.


Наші останні роботи:

Про нас

Наша компанія на ринку з 2008 року. Ми займаємося виготовленням і продажою металопластикових віконних та дверних конструкцій з профільних систем Veka, які відповідають вимогам тепло- та шумоізоляції, довговічності, енергозбереження, екологічної безпеки, комплектуючі, які використовуються при виробництві, мають сертифікат якості і відповідають стандартам і нормам...


Детальніше

Наші ціни:

Двостулкове пластикове вікно 1100х1300

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 2610 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1300х1400

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 2990 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1500х1500

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 3410 грн.

Цілісне поворотно-відкидне вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 1970 грн.

Глухе одностулкове вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 1160 грн.

Балконний блок 1900х2150

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 4895 грн.

Балконний блок 1500х2100

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 4383 грн.

 Всі ціни на вікна 
Віконний калькулятор онлайн
Фасадне скління

Алюмінієві фасадні системи відповідають найвищим стандартам європейської якості...

Детальніше >>
Балкони під ключ

Кожна людина мріє про те, щоб її будинок був найбільш затишним. Але, крім ремонту і благоустрою...

Детальніше >>
Двері

  Колір: зовнішня  сторона - дуб грифель горизонт Размiр стандартний: 850/950*2040...

Детальніше >>
Жалюзі

Красивий і комфортний будинок неможливо собі уявити без елегантно задрапірованих вікон.

Детальніше >>
Ролети

Захисні ролети, вони ж рольставні, є різновидом горизонтальних жалюзі, виготовлені у...

Детальніше >>
Відкоси

Після встановлення вікон для більш естетичного вигляду потрібно зробити відкоси. Відкоси -...

Детальніше >>
Ремонт вікон

Ремонт вікон краще замовити в компанії, в якій фахівці зможуть професійно відповісти на...

Детальніше >>
Підвіконня

Підвіконня - обов'язкова складова будь-якого вікна. При установці пластикового вікна...

Детальніше >>
Москітні сітки

Москітні сітки давно стали звичною, але важливою частиною сучасного будинку. Примітивні...

Детальніше >>
Фурнітура

Фурнітура Roto є однією з найпотужніших і якісних фурнітур наявних не тільки на ринку України, але і...

Детальніше >>