Вам зателефонувати?

Введіть ім'я та номер телефону, на який нам необхідно зателефонувати:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Чекайте на дзвінок

Повідомлення про необхідність зателефонувати Вам успішно відправлено в нашу компанію.

Ми це зробимо найближчим часом.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Викликати замірника?

Введіть ім'я, свій номер телефону і адресу, за якою повинен прибути замірник компанії:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Повідомлення відправлено

Повідомлення про необхідність замірів за вказаною Вами адресою успішно відправлено в нашу компанію.

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом для уточнення зручного проміжку часу для замірів.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Поради щодо вибору металопластикових вікон

Поради щодо вибору металопластикових вікон

Як вибрати металопластикове вікно, щоб воно простояло не один десяток років і прослужило весь цей час без втрати якості і своїх основних характеристик? Для того, щоб отримати відповідь на це питання, для початку, необхідно розібратися - з чого ж воно складається. Перший елемент металопластикового вікна - це ПВХ-профіль, а також - склопакет і фурнітура.

Вибір профілю

Рами і стулки вікна монтуються зі спеціального віконного профілю, який являє собою порожню систему, всередині розділену перегородками на окремі і самостійні повітряні простори - камери.

І стає зрозуміло, що чим більше в самому профілі окремих камер, тим краще його теплозберігаючі характеристики. Товщина профілю може бути також різною. В кліматичній зоні середньої смуги найбільшого поширення набув звичайний трикамерний профіль товщиною близько шестидесяти міліметрів. Такий профіль не промерзає ні за яких погодних умов і найбільш прийнятний за ціною для споживача.

Вибір профілю

Також необхідно відзначити, що якісний профіль не змінює колір з часом, він не повинен виділяти ніяких запахів і тріскатися. Однак профіль - це всього лише пластик. В обов'язковому порядку віконний профіль армується, тобто - зміцнюється, сталевим сердечником. Адже недарма вікна називають металопластиковими. Сердечник може мати або П-подібну конфігурацію, або замкнуту форму квадратного перетину, що краще. Адже таке армування надає конструкції більшу жорсткість, але трохи дорожче за ціною.

Замкнуте армування металопластикового вікна

Хочеться додати, що вага однієї стулки вікна може досягати до 60-70 кг і, звичайно жодний пластик не витримає такий тягар, ось тому рама кріпиться в віконний проріз на петлях, які прикручуються саме до металу. Ось саме через це, щоб вікно було стабільним та стійким і застосовується в якості підсилювача міцна сталева труба замкнутого квадратного перетину. І саме жорсткість цього сердечника зі спеціальної сталі і дозволяє уникнути провисання стулок вікна і мати хороші статичні показники.

Нерідко виробники металопластикових вікон економлять на якості. Іноді трапляються випадки, коли конструкції йдуть без армуючого сердечника. Таке вікно, як ви самі розумієте, експлуатувати нормально неможливо. Перш ніж вибрати металопластикове вікно, переконайтеся, що воно відповідає найвищим вимогам.

Вибір склопакета

Часто металопластикові вікна називають склопакетами, що не зовсім правильно і вірно. Адже склопакет - це лише частина вікна. Це герметично запаяна конструкція, що складається, як правило, з двох або трьох стекол. Усередині склопакета знаходиться розріджене повітря. А якщо мова йде про енергозберігаючі склопакети - то інертний газ. Сімдесят відсотків тепловтрат відбувається через прозору частину вікна. У зв'язку з цим хочеться підкреслити, що найбільше значення набуває роль не товщина профілю, а саме - властивості склопакета, який ви виберете.

Вибір склопакету

Ще зовсім недавно найправильнішим і найбільш підходящим вважався двокамерний склопакет, який складався з трьох стекол товщиною по 4 мм.

У нинішній час все більшу популярність, що абсолютно справедливо, набувають енергозберігаючі склопакети, які за своїми характеристиками збереження тепла навіть в конструкції однокамерного виконання майже в півтора рази перевищує двокамерний склопакет і в два рази - однокамерний. До істотних переваг такого склопакета можна віднести і його легкість у порівнянні з двокамерним, що істотно знижує навантаження на фурнітуру і продовжує термін її дії. За ціною такий склопакет небагато чим відрізняється за ціною від звичайного однокамерного склопакета і значно дешевше двокамерного.

Типи склопакетів

Вибір фурнітури

А тепер, давайте поговоримо про фурнітуру. Адже це механіка всього вікна, яка розташована по периметру всієї його стулки. Поворот однієї єдиної ручки змушує ковзати складні елементи механіки по всьому замкнутому периметру стулки і рівномірно притискати її до рами в п'яти-шести точках. Якість вікна безпосередньо залежить від вмонтованої в нього фурнітури.

Вона повинна бути з якісного металу, хромованою, з антикорозійним покриттям, що складається з декількох шарів. Тоді вона легше переносить складні погодні умови, та й якість її набагато вище. Саме тому, якщо хочете вибрати металопластикове вікно хорошої якості, то зверніть увагу на фурнітуру вікна.

Сімнадцять відсотків від вартості металопластикового вікна становить вартість фурнітури. Не важко припустити, як легко можна здешевити вікно просто замінивши дорогу фірмову фурнітуру на більш дешевий і, відповідно, менш якісний аналог. Ось така економія виливається для споживача, таким чином на вас, що зв'язано з великими проблемами, тому що ремонт фурнітури - це завдання дуже складне і, найчастіше, потрібні виробничі умови для усунення неполадок, а іноді потрібна і заміна вікон.

Нормально відрегульоване вікно повинно закриватися без зусиль і м'яко. Для полегшення закривання масивної стулки, вікно укомплектовується так званим мікроліфтом, який кріпиться внизу стулки і не дозволяє їй ударятся по рамі. Він підтримує стулку вікна знизу при закриванні вікна, тим самим істотно полегшує навантаження на фурнітуру.

Проти помилкового повороту ручки на вікні встановлюється блокіратор від неправильного відкривання. Він запобігає поломці механізму закривання вікна.

Одним з важливих елементів дизайну металопластикового вікна є гумовий ущільнювач, який істотно впливає на якість самого вікна. В даний час вікна оснащені якісними і еластичними ущільнювачами.

Щоб вибрати металопластикове вікно хорошої якості нам треба, щоб:

  1. Пластмасовий профіль був як мінімум трикамерний, товщиною не менше 60 мм, відмінної якості
  2. Профіль був армований квадратним сталевим сердечником
  3. Стеклоопакет був енергозберігаючим, можна навіть однокамерним
  4. Фурнітура була високої якості
  5. Вікно було оснащено мікроліфтом
  6. Був блокіратор від неправильного закривання
  7. Ущільнювач був високої якості

Про нас

Наша компанія на ринку з 2008 року. Ми займаємося виготовленням і продажою металопластикових віконних та дверних конструкцій з профільних систем Veka, які відповідають вимогам тепло- та шумоізоляції, довговічності, енергозбереження, екологічної безпеки, комплектуючі, які використовуються при виробництві, мають сертифікат якості і відповідають стандартам і нормам...


Детальніше

Наші ціни:

Двостулкове пластикове вікно 1100х1300

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 2610 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1300х1400

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 2990 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1500х1500

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 3410 грн.

Цілісне поворотно-відкидне вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 1970 грн.

Глухе одностулкове вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 1160 грн.

Балконний блок 1900х2150

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 4895 грн.

Балконний блок 1500х2100

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 4383 грн.

 Всі ціни на вікна 
Віконний калькулятор онлайн
Фасадне скління

Алюмінієві фасадні системи відповідають найвищим стандартам європейської якості...

Детальніше >>
Балкони під ключ

Кожна людина мріє про те, щоб її будинок був найбільш затишним. Але, крім ремонту і благоустрою...

Детальніше >>
Двері

  Колір: зовнішня  сторона - дуб грифель горизонт Размiр стандартний: 850/950*2040...

Детальніше >>
Жалюзі

Красивий і комфортний будинок неможливо собі уявити без елегантно задрапірованих вікон.

Детальніше >>
Ролети

Захисні ролети, вони ж рольставні, є різновидом горизонтальних жалюзі, виготовлені у...

Детальніше >>
Відкоси

Після встановлення вікон для більш естетичного вигляду потрібно зробити відкоси. Відкоси -...

Детальніше >>
Ремонт вікон

Ремонт вікон краще замовити в компанії, в якій фахівці зможуть професійно відповісти на...

Детальніше >>
Підвіконня

Підвіконня - обов'язкова складова будь-якого вікна. При установці пластикового вікна...

Детальніше >>
Москітні сітки

Москітні сітки давно стали звичною, але важливою частиною сучасного будинку. Примітивні...

Детальніше >>
Фурнітура

Фурнітура Roto є однією з найпотужніших і якісних фурнітур наявних не тільки на ринку України, але і...

Детальніше >>