Вам зателефонувати?

Введіть ім'я та номер телефону, на який нам необхідно зателефонувати:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Чекайте на дзвінок

Повідомлення про необхідність зателефонувати Вам успішно відправлено в нашу компанію.

Ми це зробимо найближчим часом.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Викликати замірника?

Введіть ім'я, свій номер телефону і адресу, за якою повинен прибути замірник компанії:

* - поля, обов'язкові до заповнення

Повідомлення відправлено

Повідомлення про необхідність замірів за вказаною Вами адресою успішно відправлено в нашу компанію.

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом для уточнення зручного проміжку часу для замірів.

Дякуємо, що вибрали нас!


Закрити вікно

Балкони під ключ

Балкони під ключ

Кожна людина мріє про те, щоб її будинок був найбільш затишним. Але, крім ремонту і благоустрою кімнат, кухні та ванни, необхідно звернути не малу увагу і на балкон.

Збільшити функціональність і корисну площу свого балкона за рахунок виносу або суміщення балкона з кімнатою.

Змінити старий вигляд балкона зробити його сучасним і привабливим.

Вас цікавить сучасний балкон, ціна на який прийнятна і при цьому є гарантія якості? Тоді телефонуйте!!!

Балкон під ключ у Харкові

Винос балкону

Мешканцям квартир рідко буває достатнім їхньої площі. Для її розширення доводиться йти на різні рішення цієї проблеми. Одним з перевірених методів є розширення балкона. Залежно від архітектури будівлі, виготовити балкон з виносом і збільшити його внутрішній обсяг можна різними способами. У будь-якому випадку, щоб користуватися реконструйованим балконом можна було без побоювання, роботи повинні бути виконані на високому професійному рівні.

Розширення балкона по підлозі

Робити це має сенс, коли існує можливість видалення старого парапету, що обмежує площу балкона. Якщо така операція не завдає шкоди будівлі, то з труби квадратного перетину або швелера виготовляється спеціальний каркас.

Здійснивши винос балкона по підлозі і заскливши його, можна згодом провести оздоблення. Після видалення перегородки, що відокремлює простір балкона від кімнати, є сенс продовжити на приєднану площу покриття для підлоги і обладнати там обігрів. В результаті такої реконструкції, з підсобного приміщення балкон перетвориться на повноцінну житлоплощу.

Розширення балкона по підлозі

Винос балкона по підвіконню

Це проста операція, яка не потребує складних будівельних робіт. Проводять її, встановивши по периметру балконного парапету спеціальні кронштейни. З їх допомогою вдається істотно збільшити корисний об'єм заскленого приміщення, розширивши балкон у верхній його частині і перетворивши верхній край парапету в широке підвіконня і навіть стільницю. Такі роботи не потребують серйозних витрат, але зручності від такої реконструкції цілком очевидні. Одержаний в результаті розширення обсяг можна використовувати по-різному. Хтось облаштує на розширених підвіконнях місце для квітів, а хтось встановлює шафи і ящики для зберігання різного інвентарю.

Винос балкона по підвіконню

Дах на балкон

На останніх поверхах, як правило, відсутній дах на балконі за проектом будівництва будинку. Якщо ви зібралися засклити балкон, Вам обов'язково необхідний дах. Він врятує не тільки від дощу і снігу, а й від пекучого сонця. Також дах на балконі дає можливість встановити сушилку для білизни або розмістити підстельові стелажі.

Монтаж даху на балкон ми виконуємо традиційним способом. Виварені косинки потрібного розміру кріпляться до стіни силовими анкерами перпендикулярно до неї. Після цього приварюється пояс, який розташовується паралельно стіні.

Такий спосіб дозволить заощадити час на висотних роботах, так як встановлюватися буде вже повністю готовий виріб. Закінчивши з верхньою частиною, не забудьте подбати і про нижню, яка часто перебуває в жалюгідному стані.

Дах на балкон

Засклення балконів

Проживаючи в помірних кліматичних широтах, громадяни нашої країни в зимовий час стикаються з холодом і вогкістю, а в літній - з високою температурою в навколишньому середовищі, з сухим повітрям і спекою. В такому випадку, скління балкона - оптимальний спосіб вирішення проблеми, що склалася.

Після того, як власнику житла вдалося якісно засклити балкон, він отримує ряд переваг перед незаскленими спорудами.

В першу чергу, мова йде про ефективний захист приміщення балкона від вітрів, дощів, снігу, пилу. Зі склінням балкону можна істотно заощадити тепло, за допомогою якісної теплоізоляції приміщення.

Безсумнівним плюсом облагороджування балкона, є розширення його функціональних можливостей, тут можна з комфортом проводити вільний час у колі близьких людей.

Засклення балконів

Пластикові вікна на балкон

Зовнішня обшивка балкона або лоджії

Обшивка балкона зовні додасть вашому балкону гарний і сучасний вигляд. Зовнішня обшивка балкона виконується за допомогою найрізноманітніших матеріалів, що мають певні властивості. Це може бути, наприклад, обшивка балкона сайдингом, а також профнастилом - кожен з цих матеріалів має свої недоліки і переваги по відношенню до решти.

Перш ніж обшивати балкон із зовнішнього боку, необхідно вибрати матеріал, який буде використовуватися для цієї мети.

Пластикова вагонка - це, перш за все, стильний і сучасний зовнішній вигляд в поєднанні з демократичною вартістю і простотою в догляді.

Зовнішня обшивка балкона пластиковою вагонкою

Зовнішня обшивка балкона сайдингом

Оздоблення балкона або лоджії може бути виконана і за допомогою сайдингу.

Сайдинг вважається одним з найбільш стійких до атмосферних впливів матеріалом, що зберігає свій первинний зовнішній вигляд на довгі роки. При цьому обшивка балконів сайдингом в Харкові завдяки досвіду і майстерності наших фахівців не займає багато часу, так як плюс до всього даний матеріал ще і дуже простий в монтажі.

Зовнішня обшивка балкона сайдингом
Обшити балкон можна і за допомогою інших матеріалів. Це може бути, наприклад, профнастил, який, так само як і матеріали, про які йшлося вище, має підвищений ступінь міцності і довговічності. Не забувайте і про благоустрій вашого балкона зсередини.

Обшивка балкону профнастилом

Якщо ви хочете обшити балкон швидко і якісно, для вас підійде установка цільної металопластикової рами з вбудованими в неї вікнами і утеплювачем. Даний варіант має масу переваг. Це простота монтажу, привабливий зовнішній вигляд конструкції, виняткові ізоляційні властивості.

Наші фахівці проконсультують і підкажуть правильне рішення, а майстри якісно і в строк виконають роботу. Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Пластиковий балкон

Все частіше власники квартир в багатоповерхових будинках здійснюють ремонт своїх балконів: хтось з метою розширення корисної площі, хтось бажає просто провести косметичний ремонт, а для кого-то найважливіше - це утеплити приміщення. Теплоізоляція балкона стає більш актуальною для жителів помірного кліматичного поясу, особливо в холодні пори року.

Ефективно здійснити роботи з утеплення можна, в першу чергу, шляхом проведення якісної внутрішньої обшивки балкона. Навіть при мінімальних капіталовкладеннях в ремонт, власнику житла вдасться досягти позитивних результатів з благоустрою балкона. Варто відзначити той факт, що внутрішня обшивка балкона не тільки ефективно впливає на теплоізоляцію, але також і на гідро - і шумоізоляцію приміщення. Загальна вартість внутрішньої обшивки балкона - це сума всіх капіталовкладень в обробку підлоги, стін і стелі.

Залежно від естетичних побажань, переваг власника житла (архітектурного стилю будівлі, інтер'єру приміщення), його фінансових можливостей, обробка стін балкона може бути здійснена різноманітними будівельними матеріалами:

Дерев'яна вагонка для обшивки балкона

Вагонка з дерева - це завжди відмінне рішення по обробці не тільки балкона, але і будь-якого іншого приміщення. Цьому матеріалу властива зовнішня привабливість, висока міцність, екологічність, практичність. Щоб дерев'яна вагонка тривалий час зберігала зовнішній вигляд (природний малюнок), та не підпадала під негативний вплив вологи і виключалася будь-яка можливість появі грибків і плісняви, її в кілька шарів покривають спеціальним лаком. Для обшивки балкона використовують як стандартну дерев'яну вагонку, так і євровагонку.

Обшивки балкону дерев'яною вагонкою

Пластикові панелі і пластикова вагонка

Інший матеріал для обшивки балкона - пластик. Вартість цієї вагонки набагато нижче, ніж дерев'яний аналог, при цьому, фізичні властивості практично ідентичні. Крім цього, пластикова вагонка відрізняється неймовірною простотою монтажу, підвищеною стійкістю до негативного впливу вологи, зручністю при догляді.

Пластикова вагонка, має всі ті ж переваги, що і панелі ПВХ. Основні відмінності полягають в меншій ширині і неможливості отримати безшовну поверхню.

Для оригінальних рішень по внутрішній обшивці балкона, ми пропонуємо кольорову вагонку в насичених, однотонних кольорах і великий вибір безшовних пластикових панелей.

Обшивка балкону пластиковими панелями

Обшивка балкону панелями МДФ

Ще один матеріал обробки з високим рівнем стійкості до негативного впливу вологи, але, тим не менш, часто застосовуваний при обшивці балконів, це панелі МДФ. Основна перевага матеріалу - це порівняно невисока ціна, величезний асортимент продукції, що імітує поверхню будь-якої породи дерева, простота при монтажі і подальшому догляді.

За допомогою панелей МДФ можна якісно обшити стіни балкона в мінімальні терміни, при цьому, без значних капіталовкладень. Ми пропонуємо широкий вибір панелей МДФ деревоподібних декорів.

Обшивка балкону панелями МДФ

Обшивка балкона гіпсокартоном

Обшивка балкона гіпсокартоном - ще один спосіб обробки стін приміщення. Даний матеріал вимагає від майстрів з монтажу високої кваліфікації. Звичайний гіпсокартон - це такий вид будматеріалу, який легко піддається негативному впливу вологи, в результаті чого втрачає свої властивості і естетичний вигляд. Для обробки балкона гіпсокартоном, слід користуватися спеціальним, вологостійким матеріалом. Одна з переваг гіпсокартону в тому, що на його поверхню можна нанести найрізноманітніші мистецькі оздоблювальні матеріали

Обшивка балкона гіпсокартоном


Наші останні роботи:

Про нас

Наша компанія на ринку з 2008 року. Ми займаємося виготовленням і продажою металопластикових віконних та дверних конструкцій з профільних систем Veka, які відповідають вимогам тепло- та шумоізоляції, довговічності, енергозбереження, екологічної безпеки, комплектуючі, які використовуються при виробництві, мають сертифікат якості і відповідають стандартам і нормам...


Детальніше

Наші ціни:

Двостулкове пластикове вікно 1100х1300

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 5015 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1300х1400

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 5867 грн.

Двостулкове пластикове вікно 1500х1500

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 6805 грн.

Цілісне поворотно-відкидне вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 3708 грн.

Глухе одностулкове вікно 800х1200

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 2422 грн.

Балконний блок 1900х2150

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 9519 грн.

Балконний блок 1500х2100

Профіль: Veka WHS60
Склопакет: 4/16/4
Фурнітура: Roto

Цена: 8170 грн.

 Всі ціни на вікна 
Віконний калькулятор онлайн
Фасадне скління

Алюмінієві фасадні системи відповідають найвищим стандартам європейської якості...

Детальніше >>
Балкони під ключ

Кожна людина мріє про те, щоб її будинок був найбільш затишним. Але, крім ремонту і благоустрою...

Детальніше >>
Жалюзі

Красивий і комфортний будинок неможливо собі уявити без елегантно задрапірованих вікон.

Детальніше >>
Ролети

Захисні ролети, вони ж рольставні, є різновидом горизонтальних жалюзі, виготовлені у...

Детальніше >>
Відкоси

Після встановлення вікон для більш естетичного вигляду потрібно зробити відкоси. Відкоси -...

Детальніше >>
Ремонт вікон

Ремонт вікон краще замовити в компанії, в якій фахівці зможуть професійно відповісти на...

Детальніше >>
Підвіконня

Підвіконня - обов'язкова складова будь-якого вікна. При установці пластикового вікна...

Детальніше >>
Москітні сітки

Москітні сітки давно стали звичною, але важливою частиною сучасного будинку. Примітивні...

Детальніше >>
Фурнітура

Фурнітура Roto є однією з найпотужніших і якісних фурнітур наявних не тільки на ринку України, але і...

Детальніше >>